PTB stelt heftrucks beschikbaar voor brandweeroefening
Gecreëerd op 01/10/2010, 11:15:20
Om hun werk bij de bestrijding van ongevallen en branden zo goed mogelijk te kunnen doen, is het voor brandweermensen erg belangrijk om zo realistisch mogelijk te oefenen. Deze Bevelvoerdersweken (een bevelvoerder geeft leiding aan de bemanning van een tankautospuit of ander brandweervoertuig) vormen een prominent onderdeel van de jaarlijkse oefenkalender.
Na het succes van de vorige jaren doen ook nu weer tientallen korpsen uit de regio’s Groningen, Friesland, Drenthe en IJsselland aan de oefeningen mee. Op de oefenlocaties worden verschillende incidenten (branden en ongevallen) in scene gezet.
PTB Transportmiddelen vindt het zeer belangrijk dat de oefeningen zo realistisch mogelijk uitgevoerd kunnen worden. Daarom hebben zij twee heftrucks ter beschikking gesteld om de omgeving zo realistisch mogelijk in te richten.
Bron: transport-online.nl