/themes/plugins/font-awesome5/css/all.min.css?v=20260728
Heftruck Verreiker Stapelaar Hoogwerker Reachtruck Palletwagen Ruw-terrein heftruck Heftruck extra zware lasten
Veiling Verhuur Nieuws Oplossingen & Partners NL Talen
Hoofdmenu
Hoofdmenu
Oplossingen & Partners
Kopen
Verkopen
Nuttige links
Over Via Mobilis
Hallo, log in

Nieuwe hoogwerkers ZX-135/70 van GENIE.

Door - Laatste update op 05/12/2013 09:47
0 reacties Leestijd 1 minuut

De knikhoogwerker van Genie ZX-135/70 betekent een reële revolutie in het assortiment hoogwerkers van het merk. De nieuwe hoogwerker is de verbeterde versie van zijn voorloper, de Z-135. Dankzij de verschillende verbeteringen en innoverende kenmerken is de nieuwe ZX-135/70 een echte must voor elke machinist.

De knikhoogwerker van Genie ZX-135/70 betekent een reële revolutie in het assortiment hoogwerkers van het merk. De nieuwe hoogwerker is de verbeterde versie van zijn voorloper, de Z-135. Dankzij de verschillende verbeteringen en innoverende kenmerken is de nieuwe ZX-135/70 een echte must voor elke machinist.

 

Technische kenmerken van de ZX-135/70

 

De Genie ZX-135/70 is meer dan een simpele knikarm. Het is een machine met vele innoverende kenmerken die een verhoogd rendement mogelijk maken. Zo is de nieuwe hoogwerker van Genie uitgerust met een “self-erecting” systeem voor een geautomatiseerd uitschuiven van de knikarm. De knikarm van de ZX-135/70 is tevens uitgerust met een Jib Extend pendelarm, voor extra precisie. Het nieuwe X-Chassis in kruisvorm beschermt de assen en zorgt voor een betere stabiliteit, dankzij een uitschuifmogelijkheid van 2.49m tot 5.03m.

 

De voordelen van de nieuwe ZX-135/70

De knikarm van deze nieuwe hoogwerker kan een werkhoogte bereiken van 43,15 tot 57 meter. Zijn mand is 2,44m breed en heeft een laadvermogen dat ligt tussen de 272 en 240 kg. Het chassis in kruisvorm kan uit- en ingeschoven worden, voor extra stabiliteit op de bouwplaats en een makkelijk transport. Het besturen van de arm is geoptimaliseerd. Al deze voordelen maken van de ZX-135/70 van Genie een absolute must voor professionals uit de logistieke sector.

Uw reactie

Uw emailadres zal niet op de website verschijnen.

Uw persoonlijke gegevens zullen nooit doorgegeven worden aan derden.

U kunt zich uitschrijven door te klikken op de link “Uitschrijven” in onze nieuwsbrief of door een mail te sturen naar: info@via-mobilis.com

Deze website is beveiligd met reCAPTCHA. De privacyregels en gebruiksvoorwaarden van Google worden toegepast.

Gerelateerde artikelen

Even geduld a.u.b....

Topartikelen

Even geduld a.u.b....
Bovenzijde pagina